Witam :)
Jest to mój pierwszy post na tym blogu i będzie on dotyczył kilku słów o mnie oraz kilku słów o podkładzie REVLON COLORSTAY.
Zapraszam :)
Ok, więc krótko o mnie: makijażami interesuje się od (mniej więcej) 4 lat oraz jestem samoukiem :) Staram się być na bieżąco z wszelkimi kosmetykami oraz trendami w makijażu.Jak na razie to chyba tyle na mój temat :) Zapraszam więc do recenzji podkładu :)
Wiem, że wiele już czytałyście recenzji na temat podkładu REVLON COLORSTAY ale pomyślałam, że czemu nie wyrazić swojej własnej opinii :)
Od razu przepraszam za jakość zdjęć ale nie mam zbyt dobrego oświetlenia i dopóki nie będę miała odpowiednich lamp to niestety zdjęcia będą w takiej jakości :)
A więc, od razu na wejściu mogę powiedzieć, że podkład naprawdę jest zadowalający.
Przy małej ilości na twarzy łączy się ze skórą i nie daje efektu 'maski', trzyma się naprawdę długo oraz nie przesusza skóry. Ja osobiście używam nr 150 BUFF do cery normalnej i suchej i jestem zadowolona :) Na początek (przy nakładaniu pędzlem) wydaję się być przezroczysty i nie zakrywający niedoskonałości ale po dobrym rozprowadzeniu i późniejszym 'wklepaniu' podkładu wszystko jest tak, jak być powinno :) Jeżeli macie bardzo mocne przebarwienia na twarzy to niestety ale nie obejdzie się bez użycia korektora, ponieważ ten podkład zadowoli bardziej kobiety, które nie potrzebują mocnego krycia :)
Cena waha się od 24,00 do 30,00zł (w zależności od strony bądź sklepu, w którym kupujecie, w następnym poście postaram się wstawić kilka sklepów internetowych, które bardzo lubię :))
Na sam koniec powiem Wam, że ten podkład jest godny polecenia i póki co, to jak najbardziej będę jego używać :)
Przy małej ilości na twarzy łączy się ze skórą i nie daje efektu 'maski', trzyma się naprawdę długo oraz nie przesusza skóry. Ja osobiście używam nr 150 BUFF do cery normalnej i suchej i jestem zadowolona :) Na początek (przy nakładaniu pędzlem) wydaję się być przezroczysty i nie zakrywający niedoskonałości ale po dobrym rozprowadzeniu i późniejszym 'wklepaniu' podkładu wszystko jest tak, jak być powinno :) Jeżeli macie bardzo mocne przebarwienia na twarzy to niestety ale nie obejdzie się bez użycia korektora, ponieważ ten podkład zadowoli bardziej kobiety, które nie potrzebują mocnego krycia :)
Cena waha się od 24,00 do 30,00zł (w zależności od strony bądź sklepu, w którym kupujecie, w następnym poście postaram się wstawić kilka sklepów internetowych, które bardzo lubię :))
![]() |
| Tak wygląda ten podkład przy normalnym, 'domowym' świetle. |
![]() |
| A tak wygląda po rozprowadzeniu jego na ręce :) |
![]() |
| Tutaj natomiast mamy już światło dzienne. Jak widać jest różnica. |
![]() |
| Podkład po delikatnym rozprowadzeniu na ręce. |
![]() | |
| Oraz po całkowitym rozprowadzeniu :) |
Na sam koniec powiem Wam, że ten podkład jest godny polecenia i póki co, to jak najbardziej będę jego używać :)
Pozdrawiam :)






Brak komentarzy:
Prześlij komentarz