piątek, 27 lutego 2015

Fiolet dla brązowych oczu

Witam wszystkich :) 
Dzisiaj mam dla Was fioletowy makijaż dla brązowych/piwnych oczu :) Oraz kilka słów o użytych produktach. 




MAKIJAŻ OCZU:

1. Nakładam bazę pod cienie na powieki
2. Nakładam na całą powiekę cień ze SLEEK'A o nazwie BOW
3. Grubym pędzelkiem nakładam w wewnętrznym kąciku oka cień z MAKEUP REVOLUTION o nazwie HIGHLITE
4. Cieńszym pędzelkiem nakładam cień z USHAS (niestety nazwy nie znam, chodzi o  matowy fiolet z tej paletki) na środek powieki.
5. Cienkim pędzelkiem nakładam cień z MAKEUP REVOLUTION o nazwie BLUE STARS na zewnętrzny kącik oka
6. Na pędzel do blendowania nakładam cień z paletki SLEEK o nazwie PAMPER i rozcieram cienie w załamaniu powieki 
7. Na dolną granicę oka w wewnętrznej części również nakładam cień z MAKEUP REVOLUTION o nazwie HIGHLITE
8. Na zewnętrzną dolną granicę oka (mniej więcej od połowy) nakładam cień z MAKEUP REVOLUTION o nazwie CHEERLESS


Baza pod cienie z W7  (do matowych cieni)
-długo utrzymuje cienie na powiekach
- cienie są bardziej wyraziste
- nie trzeba używać dużej ilości
POLECAM! :)







 MAKIJAŻ TWARZY


1.  Pomieszałam dwa podkłady: PHARMACERIS nr 20 SAND oraz REVLON COLORSTAY nr 150 BUFF
2. Transparentny puder z firmy KOBO
3. Brązer z firmy MANHATTAN
4. Róż do policzków firmy ASTOR SKIN MATCH nr 003 BERRY BROWN
5. Błyszczyk do ust z BOURJOIS nr 59
6. Korektor pod oczy z L'OREALA nr 02 VANILLA
7. Modelujący żel do brwi firmy CELIA 





MAKIJAŻ OCZU



 1. Baza pod cienie firmy W7, pod matowe cienie WHITE
2. Paletka z MAKEUP REVOLUTION FLAWLESS
3. Paletka ze SLEEK'a - OH SO SPECIAL
4. Paletka cieni USHAS 
5. Cień do oczu firmy VOLLARE z serii NEW SECRET
6. Sypki puder matujący firmy ESSENCE FIX&MATTE!
7. Tusz do rzęs firmy MAX FACTOR 2000 CALORIE
8. Tusz do rzęs firmy ASTOR Seducion Codes



Mam nadzieję, że się podobało :)
Pozdrawiam :)

niedziela, 22 lutego 2015

Kilka słów o transparentnym pudrze oraz dwóch korektorach

Witam po raz kolejny :) 
Dzisiaj chciałabym Wam powiedzieć kilka słów na temat pudru transparentnego z marki KOBO oraz dwóch korektorów (jeden z MAKEUP REVOLUTION a drugi z L'OREALA.



 

  Zaczniemy od transparentnego pudru marki KOBO.  


Kilka rzeczy, które mogę powiedzieć na jego temat to są:
1. Nie widać jego w ogóle na twarzy
2. Ładnie utrzymuje cały makijaż przez długi czas
3. Dzięki zawartości skrobi kukurydzianej doskonale pochłania nadmiar sebum
4. Nie zmienia naturalnego odcienia cery
5. Kosztuje ok 20zł w drogeriach a starcza na naprawdę długo :)

 Odcień dostępny w drogeriach NATURA to 312.




Kolejną rzeczą są dwa korektory z firmy MAKEUP REVOLUTION oraz L'OREAL 




 Najpierw powiem Wam kilka rzeczy na temat korektora z L'OREALA. Jest to korektor TRUE MATCH nr 02 VANILLA. 




Jak dla mnie to 
1. Zakrywa idealnie cienie pod oczami 
2. Jest wytrzymały
3. Ma dużą wydajność
4. Jest praktycznie wszędzie dostępny

Ale niestety są i wady tego korektora. Otóż:
 1. 'Wchodzi' w zmarszczki
2. Delikatnie może wysuszać skórę
 Ogólnie ten korektor kosztuje ok 20zł w sklepach internetowych oraz jest dostępny w dwóch kolorach:
01 IVORY oraz 02 VANILLA.



Drugim korektorem jest korektor z MAKEUP REVOLUTION - FOCUS&FIX.



Jedyną rzeczą jaką mogę powiedzieć na jego temat to to, że nikomu jego nie polecam. 
1. Baardzo wysusza skórę
2. 'Wałkuje się' pod oczami
3. Nie zakrywa nawet w najmniejszym stopniu cieni pod oczami
4. Trzeba jego szybko rozprowadzać na skórze, ponieważ wysycha

ZALETA:
Ładnie rozświetla okolice oczu



Porównanie obydwu korektorów









 Ale pamiętajcie, że to są tylko moje opinie, u każdej kobiety każdy kosmetyk inaczej się zachowuje więc też bym prosiła o kilka słów o Waszych odczuciach co do niektórych kosmetyków :) 

Pozdrawiam :)
 

piątek, 20 lutego 2015

Makijaż z dodatkiem złota ;)

Witam Was po raz kolejny na moim blogu :) 
Wczoraj pisałam na temat podkładu REVLON COLORSTAY a dzisiaj natomiast napisze kilka słów o paletkach MAKEUP REVOLUTION.
Dzisiaj pokażę Wam makijaż, który został wykonany, wymienioną u góry paletką i powiem Wam, że jestem zadowolona :)  Cena waha się od 39,00 do 42,00zł. Mam tą paletkę około 2 miesięcy i już mogę powiedzieć, że jak za takie pieniądze to mogę ją ze spokojnym sumieniem Wam polecić :)
Cienie minimalnie się kruszą (ale to też może być moja wina z niedokładnego wytrzepania pędzelka), ładnie się blendują oraz trzymają się naprawdę długo na powiekach :)
Mają bardzo wyraziste kolory i są jak najbardziej godne polecenia :)


Kilka zdjęć makijażu:








Tak wygląda całość :) 



Ja osobiście używam paletki MAKEUP REVOLUTION FLAWLESS






Jakich cieni użyłam?
-HIGHLITE w wewnętrznym kąciku i minimalna ilość na dolną granicę oka
-MEDAL w zewnętrznym kąciku oka
-GOLD DIGGER na środek powieki
-NIGHT do zrobienia czarnej kreski
-DARKEST SHIMMER na dolną granicę oka

Przy następnej okazji postaram się Wam podrzucić kilka internetowych sklepów, z których korzystam :)

Pozdrawiam :)





PS. Prosiłabym osoby, które odwiedzają mój blog o napisanie w komentarzu kilku słów czy się podoba, czy coś zmienić, czy może pokazać Wam makijaże krok po kroku itp itd :) 
Z góry dziękuję :)

czwartek, 19 lutego 2015

Pierwszy post oraz recenzja podkładu REVLON COLORSTAY

Witam :) 
Jest to mój pierwszy post na tym blogu i będzie on dotyczył kilku słów o mnie oraz kilku słów o podkładzie REVLON COLORSTAY. 
Zapraszam :)
Ok, więc krótko o mnie: makijażami interesuje się od (mniej więcej) 4 lat oraz jestem samoukiem :) Staram się być na bieżąco z wszelkimi kosmetykami oraz trendami w makijażu.Jak na razie to chyba tyle na mój temat :) Zapraszam więc do recenzji podkładu :)
Wiem, że wiele już czytałyście recenzji na temat podkładu REVLON COLORSTAY ale pomyślałam, że czemu nie wyrazić swojej własnej opinii :)
Od razu przepraszam za jakość zdjęć ale nie mam zbyt dobrego oświetlenia i dopóki nie będę miała odpowiednich lamp to niestety zdjęcia będą w takiej jakości :)



A więc, od razu na wejściu mogę powiedzieć, że podkład naprawdę jest zadowalający.
Przy małej ilości na twarzy łączy się ze skórą i nie daje efektu 'maski', trzyma się naprawdę długo oraz nie przesusza skóry. Ja osobiście używam nr 150 BUFF do cery normalnej i suchej i jestem zadowolona :) Na początek (przy nakładaniu pędzlem) wydaję się być przezroczysty i nie zakrywający niedoskonałości ale po dobrym rozprowadzeniu i późniejszym 'wklepaniu' podkładu wszystko jest tak, jak być powinno :) Jeżeli macie bardzo mocne przebarwienia na twarzy to niestety ale nie obejdzie się bez użycia korektora, ponieważ ten podkład zadowoli bardziej kobiety, które nie potrzebują mocnego krycia :)
Cena waha się od 24,00 do 30,00zł (w zależności od strony bądź sklepu, w którym kupujecie, w następnym poście postaram się wstawić kilka sklepów internetowych, które bardzo lubię :))

Tak wygląda ten podkład przy normalnym, 'domowym' świetle.

A tak wygląda po rozprowadzeniu jego na ręce :)

Tutaj natomiast mamy już światło dzienne. Jak widać jest różnica.

Podkład po delikatnym rozprowadzeniu na ręce.

Oraz po całkowitym rozprowadzeniu :)

Na sam koniec powiem Wam, że ten podkład jest godny polecenia i póki co, to jak najbardziej będę jego używać :) 






Pozdrawiam :)