Witam Was po raz kolejny na moim blogu :)
Wczoraj pisałam na temat podkładu REVLON COLORSTAY a dzisiaj natomiast napisze kilka słów o paletkach MAKEUP REVOLUTION.
Dzisiaj pokażę Wam makijaż, który został wykonany, wymienioną u góry paletką i powiem Wam, że jestem zadowolona :) Cena waha się od 39,00 do 42,00zł. Mam tą paletkę około 2 miesięcy i już mogę powiedzieć, że jak za takie pieniądze to mogę ją ze spokojnym sumieniem Wam polecić :)
Cienie minimalnie się kruszą (ale to też może być moja wina z niedokładnego wytrzepania pędzelka), ładnie się blendują oraz trzymają się naprawdę długo na powiekach :)
Mają bardzo wyraziste kolory i są jak najbardziej godne polecenia :)
Kilka zdjęć makijażu:
Tak wygląda całość :)
Ja osobiście używam paletki MAKEUP REVOLUTION FLAWLESS
Jakich cieni użyłam?
-HIGHLITE w wewnętrznym kąciku i minimalna ilość na dolną granicę oka
-MEDAL w zewnętrznym kąciku oka
-GOLD DIGGER na środek powieki
-NIGHT do zrobienia czarnej kreski
-DARKEST SHIMMER na dolną granicę oka
Przy następnej okazji postaram się Wam podrzucić kilka internetowych sklepów, z których korzystam :)
Pozdrawiam :)
PS. Prosiłabym osoby, które odwiedzają mój blog o napisanie w komentarzu kilku słów czy się podoba, czy coś zmienić, czy może pokazać Wam makijaże krok po kroku itp itd :)
Z góry dziękuję :)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
333.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz