piątek, 20 lutego 2015

Makijaż z dodatkiem złota ;)

Witam Was po raz kolejny na moim blogu :) 
Wczoraj pisałam na temat podkładu REVLON COLORSTAY a dzisiaj natomiast napisze kilka słów o paletkach MAKEUP REVOLUTION.
Dzisiaj pokażę Wam makijaż, który został wykonany, wymienioną u góry paletką i powiem Wam, że jestem zadowolona :)  Cena waha się od 39,00 do 42,00zł. Mam tą paletkę około 2 miesięcy i już mogę powiedzieć, że jak za takie pieniądze to mogę ją ze spokojnym sumieniem Wam polecić :)
Cienie minimalnie się kruszą (ale to też może być moja wina z niedokładnego wytrzepania pędzelka), ładnie się blendują oraz trzymają się naprawdę długo na powiekach :)
Mają bardzo wyraziste kolory i są jak najbardziej godne polecenia :)


Kilka zdjęć makijażu:








Tak wygląda całość :) 



Ja osobiście używam paletki MAKEUP REVOLUTION FLAWLESS






Jakich cieni użyłam?
-HIGHLITE w wewnętrznym kąciku i minimalna ilość na dolną granicę oka
-MEDAL w zewnętrznym kąciku oka
-GOLD DIGGER na środek powieki
-NIGHT do zrobienia czarnej kreski
-DARKEST SHIMMER na dolną granicę oka

Przy następnej okazji postaram się Wam podrzucić kilka internetowych sklepów, z których korzystam :)

Pozdrawiam :)





PS. Prosiłabym osoby, które odwiedzają mój blog o napisanie w komentarzu kilku słów czy się podoba, czy coś zmienić, czy może pokazać Wam makijaże krok po kroku itp itd :) 
Z góry dziękuję :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz